Baví vás fotbal? Staňte se ambasadory projektu Fotbal pro rozvoj

Chcete získat nové zkušenosti, procestovat přitom Českou republiku a naučit se využívat fotbal na vzdělávací a sociální účely? Přihlaste se do projektu Fotbal pro rozvoj!

Čeká vás organizace fotbalových aktivit, turnajů a workshopů pro děti a mládež. Pomůžete s propagací projektu a budete připravovat a organizovat veřejná vystoupení. Všechno potřebné se naučíte na čtyřdenním soustředění, kde se také potkáte se svým keňsko-českým týmem. Od 13.6. do 16. 7. 2017 budete cestovat po České republice a spolupracovat s ostatními ambasádory.

Akci pořádá nezisková nevládní organizace INEX-SDA, která se od roku 1991 zabývá mezinárodním dobrovolnictvím a mezikulturním vzděláváním. Jejím posláním je podporovat rozvoj tolerantní a otevřené společnosti a aktivního odpovědného přístupu k okolnímu světu nejen v Čechách, ale i na celém světě.

Fotbal. Autor: jarmoluk. CCO Public Domain. Zdroj: pixabay.com

Podmínky:

-věk 18 až 26 let

-schopnost komunikovat v anglickém jazyce

-otevřený a tvořivý přístup k lidem i k práci

-zájem o fotbal

Nabídka:

-zkušenosti z neformálního vzdělávání, práce s dětmi a mládeží nebo vedení workshopů

-poznáte nové lidi, místa i organizace

-zlepšení anglického jazyka

-radost ze hry na hřišti i mimo něj

-prostor pro realizaci vlastních nápadů

-kreativní práce s s médii a sociálními sítěmi

-uhrazení nákladů spojených s účastí: ubytování, stravování, cestovné

Kontakt:

Máte zájem o více informací? Je tahle nabídka pro vás jako stvořená? V tom případě neváhejte a pošlete životopis spolu s motivačním dopisem  na mail fotbal@inexsda.cz do 16.4.2017.

Zdroj: dobrovolnik