Bakala Foundation Scholarship přihlášky 2021 spuštěny!

Máte zájem studovat na vysoké škole v zahraničí? Jen stále ještě nevíte, jak svoje studium financovat? Odpověď najdete v následujícím článku o Bakala Foundation Scholarship programu!

Program Bakala Foundation Scholarship je určen všem nadějným a talentovaným studentům, kteří chtějí své další vzdělání rozvíjet v zahraničí. Bakala Foundation již přes 10 let nabízí (nejen) finanční podporu studia na těch nejlepších světových univerzitách jako je University of Oxford, Harvard University a spousta dalších!

Můžu se hlásit do programu, i když zrovna neplánuji jít na Harvard? Ano! Stipendium je určeno všem studentům, kteří v přihlášce prokáží mimořádné studijní výsledky a potřebu finanční podpory pro studium bakalářských či magisterských oborů v zahraničí. 

Několik podmínek však zařazení do výběrového řízení přeci jen má. Podmínkou je:

  • státní občanství ČR (či povolení k trvalému pobytu v ČR),
  • věk do 33 let včetně,
  • vyplnění a odeslání online přihlášky včetně doporučujícího dopisu a eseje v anglickém jazyce.
Jak a kde se přihlásit?

Přihlášky do Bakala Foundation Scholarship programu 2021 jsou již spuštěny a konečný termín pro jejich odeslání je 18. ledna 2021 v 23:59! 

Tak neváhejte a nepropásněte svou jedinečnou šanci.

Pozor! Rozhodně nenechejte přihlášku na poslední chvíli! Pro její úspěšné odeslání k ní totiž musíte připojit až dvě reference od svých mentorů (ideálně alespoň jednu akademickou) a také esej (maximálně 600 slov). To všechno v anglickém jazyce. Tak to nepodceňte a vyhraďte si na přihlášku dostatek času!

Kde hledat další informace?

Stále si nejste jistí, zda je pro vás program ten pravý? Případně si nevíte rady s přihláškou?

Registrujte se na Online info přednášku, která se bude konat 8. prosince 2020 v 16:30 hodin

Nestihli jste online přednášku? Nevadí! Více informací o programu se také můžete dočíst v našem článku k minulému ročníku Bakala Foundation Scholarship 2020. V případě žádosti o osobní konzultaci, například pokud si stále ještě nějste jistí výběrem univerzity, či tématem vaší eseje, můžete také kontaktovat studijní oddělení Bakala Foundation.

Tak mnoho zdaru všem nadějným a odvážným studentům, kteří se nebojí jít si za svými sny!