Aspen Young Leaders Program 2015

Zúčastněte se programu Aspen Young Leaders v krásném a inspirativním prostředí slovenských Nízkých Tater a nasbírejte cenné zkušenosti!

V březnu následujícího roku proběhne již třetí ročník programu Aspen Young Leaders. Akce je určena všem mladým profesionálům ve věku 20-40 let ze střední Evropy (Česka, Slovenska, Polska a Maďarska). Účastnit se mohou lidé z různých oborů, z politiky, obchodu, umění či sportu. Za hlavní cíl si program klade podpořit své účastníky v zamyšlení se nad základními vlastnostmi, které jsou zásadní pro úspěšného vůdce. Program se drží ústřední myšlenky Aspenu odtrhnout se od každodenní rutiny a přemýšlet o základních společenských hodnotách.

Během čtyř dnů se budou konat interaktivní workshopy, diskuze a networkingové aktivity, které povedou významní manažeři, politici a sportovci.

Účastnický poplatek je 890 Euro a zahrnuje dopravu, ubytování a jídlo. Pražský Aspen Institute bude spolu s partnery programu poskytovat pouze omezený počet stipendií. Celkem bude vybráno kolem 35 účastníků. Přihlášky můžete posílat do 3. ledna 2015. Pokdy byste měli jakékoliv dotazy, neváhejte se obrátit na aylp@aspeninstitute.cz.

Datum konání: 12. – 15. března 2015

Místo konání: Nízké Tatry, Slovensko

Deadline: 3. ledna 2015

Více informací o programu a kritériích výběru najdete v oficiálním letáku!

[youtube]Ihttp://youtu.be/1efON1N4IMQ[/youtube]

Zdroj: www.aspeninstitute.cz