Asociace pro mezinárodní otázky hledá stážist(k)u do PR týmu

Zajímáš se o mezinárodní vztahy? Baví tě práce se sociálními sítěmi? Umíš pracovat s grafikou? V tom případě by pro tebe stáž v PR týmu Asociace pro mezinárodní otázky (AMO) mohla být to pravé. 

Asociace pro mezinárodní otázky 

AMO je nevládní nezisková organizace založená v roce 1997 za účelem výzkumu a vzdělávání v oblasti mezinárodních vztahů. Jejich základním posláním je přispívat k hlubšímu porozumění mezinárodního dění. AMO se zabývá formováním a vydáváním studií a analýz, pořádá mezinárodní konference, veřejné diskuze, semináře, organizuje vzdělávací projekty a spolupracuje také s dalšími domácími i zahraničními institucemi. 

stáž v AMO
AMO hledá stážist(k)u do PR týmu. Zdroj: amo.cz

Je libo stáž?

V rámci stáže by ses mohl/a podílet na správě instagramového účtu AMO, plánování kampaní a tvorbě mediálních obsahů, rovněž v případě příznivé coronavirové situace pomáhat s přípravou a organizací expertních setkání a diskuzí. 

Co se od stážist(k)y očekává 

Měl/a bys mít schopnost pracovat s grafickým programem (Canva, Photoshop), mít uživatelskou zkušenost s Instagramem. Očekává se časová flexibilita, pracovní nasazení průměrně 10 hodin, samostatnost, zodpovědnost a maximální schopnost řídit si čas podle sebe, délka stáže je zpravidla 3 až 5 měsíců. Měl/a bys mít dobré komunikační schopnosti a dobře ovládat anglický jazyk. Je výhodou studium se zaměřením na mezinárodní vztahy, politologii, marketingu či žurnalistiky. Pochlub se vším, co umíš, v motivačním dopise.

Zkušenosti k nezaplacení

Získáš možnost praxe v předním českém think-thanku v přátelském prostředí a mladém kolektivu. Dostaneš prostor na realizaci nových nápadů, budeš mít možnost spolupracovat s odborníky na poli mezinárodních vztahů. Je možné pracovat online s občasnou přítomností v kanceláři. Máš možnost získat cenné know-how a zkušenosti a mnoho dalšího. 

Zaujala tě stáž v AMO?

Pokud tě stáž zaujala, bližší informace najdeš na webu Asociace pro mezinárodní otázky. Své strukturované CV a motivační dopis můžeš poslat na adresu pr@amo.cz do 30. ledna 2022. Do předmětu uveď Stáž PR a tvoje příjmení.