Lekce angličtiny zdarma v Mladiinfo

Stydíš se na dovolené si objednat v restauraci? Nebo pozvat cizince na rande? Máme pro tebe lekce angličtiny zdarma.

O jaké lekce angličtiny zdarma se jedná

Rádi bychom chtěli podpořit všechny, co si chtějí angličtinu procvičit, trochu se otrkat a rozmluvit se. Nejlíp se rozmluvíš a užiješ nadrčená slovíčka ze školy, když si dopřeješ příležitost s někým mluvit. Angličtina opravdu není strašák! Je to jeden z nejjednodušších jazyků na světě a ovládat ho může každý. Ve škole jsi měl/a z ájiny vždy špatné známky? No a co. Možná ti prostě nesedly vyučovací metody. Zkus to znovu a s náma!

Připravili jsme pro tebe 3 odpoledne, v rámci kterých ty a dalších max 9 studentů budete s rodilým mluvčím procvičovat anglickou konverzaci. Těšit se můžeš na hry, zábavnou formu učení a interaktivní hodiny. Nemusíš si kupovat žádné učebnice ani jiné materiály, všechno ti zdarma nachystáme. Jediné co potřebuješ s sebou je motivace se něco naučit!

Photo from our event. Autor: Mladiinfo ČR

Proč to děláme

V Mladiinfo jsme loni rozjeli projekt Language Tandem Exchange, který spojuje (nejen) lidi z Brna, aby se potkávali, poznali nové lidi a nové kultury a hlavně se zlepšili v cizích jazycích. Připravili jsme platformu, kam se lidé mohou zdarma zaregistrovat a propojit se s jiným parťákem. Potřebuješ se naučit pár slovíček Finsky a sám/ sama můžeš někoho naučit něco česky? Najdi si k sobě někoho z Finska a udělejte jazykový výměnný obchod. V rámci tohoto projektu jsme také dělali několik akcí v Brně i online, včetně doučování angličtiny lidem se znevýhodněním. Jako další hurá akci pořádáme tyto lekce angličtiny!

Děkujeme US Embassy in Prague a Domu zahraniční spolupráce za kofinancování tohoto projektu. Tento projekt byl podpořen americkou ambasádou v rámci jejich programu Small Grants a národní agenturou v rámci našeho solidárního projektu Jazykový Tandem.

Kdy a kde

Pořádáme 2 běhy anglických lekcí, kvůli omezené kapacitě se můžeš zúčastnit jednoho běhu. Každý běh trvá od úterý do čtvrtka (=3 dny) vždy od 16 do 19 hod (=3 hodiny). Je povinné se zúčastnit všech 3 dnů v celé délce trvání. Asi tě zajímají přesné termíny, tady jsou:

📅První běh: od 14. 6. do 16. 6. 2022  zrušeno pro nedostatečnou účast

📅Druhý běh: od 21. 6. do 23. 6. 2022

🌍Všechny lekce se konají fyzicky v brněnské kanceláři Mladiinfo ČR. Přesná adresa je Masarykova 32, 602 00 Brno. Vchod je mezi směnárnou a McDonaldem. Vezmi výtah do 2. patra a zazvoň na Mladiinfo.

A jako bonus tě zvěme na párty! 🥳Večer 23. 6. (čt) pořádáme v Lužánkách párty na oslavu úspěšného dokočení obou běhů lekcí angličtiny a taky na oslavu 10 let existence Mladiinfo. Těšit se můžeš na piknik, chill, pokec v angličtině, češtině, i jiných jazycích a pohodové hry. Těšíme se na tebe, i když se nebudeš účastnit lekcí angličtiny. 

Jak získat lekce angličtiny zdarma

Přihlásit se můžeš pomocí jednoduchého google formuláře. Kapacita je omezená, přihlašuj se co nejdříve! Podmínek účasti máme jen pár:

  • je nutné se zúčastnit všech 3 dnů v celé délce programu
  • před přihlášením se zaregistruj v naší platformě Language Tandem
  • po přijetí prosím zaplať vratnou zálohu 1000 Kč* dle pokynů, které obdržíš emailem

*Zálohu ti do 3 pracovních dnů od skončení běhu vrátíme zpět na účet v plné výši, pokud se zúčastníš lekcí angličtiny ve všech 3 dnech v celé délce lekce. Proč vybíráme zálohu? Už se nám bohužel několikrát stalo, že jsme ve svém volném čase jako dobrovolníci pořádali workshopy, na které se pak lidé nedostavili. Naše práce a úsilí tak přišly vniveč. Pokud si zálohu nemůžeš dovolit, ale s účastí to myslíš vážně, nestyď se nás kontaktovat na kancelar@mladiinfo.cz a vyřešíme to individuál

ně.

Tak co? Jdeš do toho? Mezi tebou a dobrou angličtinou už tě dělí jen vyplněná přihláška níže!

Photo from our event „Games & Chill“