Amnesty International ČR hledá stážistu pro oblast sociálních medií

Kreativita, sociální sítě, svoboda, lidská práva. Jsou vám tyto pojmy blízké? Přihlaste se na půlroční stáž do Amnesty International ČR a získejte skvělé zkušenosti.

Amnesty International je největší lidskoprávní neziskovou organizací na světě. V České republice funguje od roku 1991 a za podpory svých zaměstnanců a dobrovolníků během svých kampaní šíří osvětu v oblasti lidských práv. Amnesty International ČR pořádá vzdělávací semináře pro děti základních a středních škol, monitoruje a analyzuje stav lidských práv a zabývá se podporou žadatelů o azyl a dalších diskriminovaných skupin. Více o současných kampaní Amnesty můžete najít na jejich internetových stránkách.

Fotka uživatele Amnesty International ČR.
Amnesty International ČR. Zdroj: facebook.com/AmnestyInternationalČR

O co se jedná?

Amnesty International ČR nabízí dlouhodobou neplacenou stáž v oblasti sociálních medií.

Náplní stáže bude především propagace Amnesty International, tvorba obsahu pro sociální sítě a současné aplikace Amnesty International ČR.

Stáž bude probíhat po dobu 6 měsíců (s možností prodloužení) od března 2017. Amnesty International nabízí možnost práce z domova, nicméně supervize, koordinační schůzky a školení budou probíhat v pražské pobočce organizace. Časová náročnost stáže je alespoň 7 hodin týdně.

Koho Amnesty International hledá?

Vhodný zájemce

  • má uživatelskou znalost sociálních sítích (Facebook, Twitter, Instagram),
  • sleduje trendy v oblasti sociálních sítí,
  • zajímá se o lidská práva,
  • disponuje výbornou znalostí českého i anglického jazyka,
  • je týmovým hráčem s proaktivním přístupem k práci,
  • je samostatný a flexibilní.

Znalost práce s grafickými editory a předchozí zkušenosti v oblasti PR a marketingu jsou vítány, nicméně nejsou podmínkou.

Co Amnesty International nabízí?

Kromě získání praxe v největší lidskoprávní organizaci na světě, vám Amnesty International ČR nabízí možnost seberealizace, zajímavou práci v motivovaném a kreativním kolektivu a především mediální i obsahová školení a pravidelné supervize.

Jak se přihlásit?

Pokud máte zájem o stáž v Amnesty International ČR v oblasti sociálních medií, zašlete stručný motivační dopis spolu se strukturovaným životopisem, případně ukázky své práce, nejpozději do 28. února 2017 Martině Pařízkové na email martina.parizkova@amnesty.cz a do předmětu napište „Stáž-sociální sítě“.

Více informací můžete najít na stránkách Amnesty International ČR.

Zdroj: Amnesty International Česká republika