African-Czech Fashion hledá návrháře!

Máš tvořivého ducha, baví tě móda a návrhářství? Zúčastni se soutěže značky African-Czech Fashion! Autorům vítězných návrhů bude nabídnut spolupráce!

Kolekce značky African-Czech Fashion vznikají za účelem podpory projektů občanského sdružení Kedjom-Keku, které se zabývá (nejen) rozvojovou činností v africkém Kamerunu. Odtud jsou také dováženy látky, z nichž se pak v České republice šijí kolekce podle současných módních trendů. Vzniká tak nápaditá, barevná a originální móda, spojující africké a české prvky.African-Czech Fashion

Veškerý výtěžek z kolekcí African-Czech Fashion je odváděn na činnost Kedjom-Keku. Všichni členové sdružení pracují zadarmo, proto ani výhercům soutěže nemůže být poskytnuta vysoká finanční odměna. Kolekce African-Czech Fashion jsou však prezentovány na řadě známých módních přehlídek, které podporují mediálně známé osobnosti.

Podmínky účasti v soutěži

1. zaslání jednoho návrhu dámských šatů, sukně a kabelky (je možné vybrat si jen jedno/dvě z toho)
2. návrh nakreslený na papír velikosti A4, do poznámek napsaný detailnější popis návrhu a předpokládaná metráž (látka je 100 % bavlna)
3. odeslání nejpozději 15. 11. 2014 poštou na adresu Natália Babčanová, Půlkruhová 36, Praha-6, 160 00, či na email acf@kedjom-keku.com

Vyhodnocení soutěže

Po skončení soutěže pořadatelé vyberou tři nejlepší návrhy jednoho typu. Autoři vítězných návrhů budou následně osloveni a bude jim nabídnuta spolupráce. K potvrzení spolupráce pak dojde po ušití modelu z afrických látek dle návrhu.

 

V případě, že se chceš soutěže zúčastnit, piš na e-mail: acf@kedjom-keku.com nebo volej na číslo 728600026.

Informace o soutěži a organizaci Kedjom-Keku.

Informace o značce African-Czech Fashion.