Komiksová soutěž: Míříš k cíli?

Říká vám něco svět komiksů a jste rádi kreativní? Využijte svůj talent pro dobrou věc. Organizace ADRA pořádá v rámci vzdělávacího programu Opravdový svět komiksovou soutěž na téma: Cíle udržitelného rozvoje.

zdroj: Pixabay

Jak to funguje?

Vyberte si jeden ze 17 cílů udržitelného rozvoje, pusťte uzdu své fantazii a vytvořte si svůj komiks! Nejenže získáte možnost se ucházet o zajímavé ceny, ale také pomůžete přiblížit tuto environmentální tématiku středoškolským studentům. Ti se díky vaší práci dozvědí o této problematice potřebné informace.

Co získám

Všech 17 vítězů získá cenu v podobě celodenního komiksového workshopu se známou výtvarnicí Lucii Lomovou, autorkou mnoha komiksových knih. Dále každý soutěžící obdrží balíček fairtradových produktů společnosti Country Life a další hodnotné ceny.

Podmínky

Pokud je vám mezi 15 – 26 lety, rádi kreslíte, zajímáte se o environmentální otázky či se chcete kreativně vyžít, tohle je ta pravá příležitost. Nezapomeňte, že uzávěrka soutěže je 30. 10. 2016.

Pokud máte zájem o více informací, přečtěte si podrobná pravidla soutěže nebo navštivte stránky vzdělávacího programu Opravdový svět. Hurá do světa komiksů!

 

Zdroj: ADRA