ABB University Award 2015

Soutěž o nejlepší bakalářskou, diplomovou a disertační práci

Společnoabb_jpgst ABB ve spolupráci s mezinárodní studentskou organizací IAESTE vyhlašuje IV. ročník ABB University Award – soutěž o nejlepší technicky zaměřenou bakalářskou, diplomovou nebo disertační práci ve školním roce 2014/2015.

Vyhraj atraktivní ceny (tablety) a účast na vícedenní exkurzi do vybraných závodů v zahraničí a ČR! Své práci jsi věnoval/a hodně času a energie. Stojí za to přihlásit ji do letošního ročníku ABB University Award. Nejlepší práce zvolí odborná porota složená z expertů z akademické půdy i praxe. Soutěžit letos můžeš ve 2 kategoriích: nejlepší bakalářská práce a nejlepší diplomová nebo disertační práce. Těšíme se na Tebe!

Svoji práci přihlas do 30. dubna 2015 prostřednictvím online přihlášky.

Cílem soutěže je:

  1. Podněcovat co nejvíce talentovaných vysokoškoláků prostřednictvím řešení konkrétních technických projektů jak k rozvíjení tvůrčích schopností, tak i prezentačních dovedností.
  2. Napomáhat k vyhledávání talentů v oblasti vědy a techniky a zpřístupňovat jim vědecká, výzkumná a výrobní pracoviště ABB v ČR i zahraničí.
  3. Umožňovat talentovaným vysokoškolákům další odborný růst formou účasti na specializovaných aktivitách v ČR i v zahraničí.
  4. Umožnit talentům navázání kontaktu s pracovníky personálního oddělení ABB.

Pravidlá a propozice soutěžě:

https://library.e.abb.com/public/234a8bf072f1443dbfcbae08ffd77156/Propozice%20ABB%20University%20Award%202015_01.pdf

Finálové kolo proběhne 25. června 2015 v Akademii věd České republiky v Praze.