Stáž v právním oddělení L’oréal

Právníci, zbystřete! Máme tu pro vás pecku. A to přímo z advokátního oddělení nadnárodního kosmetického giganta. A třeba i dlouhodobě. Takže čtěte dál.

L’oréal je světový lídr v oblasti krásy, který má pod svými křídly mnoho oblíbených kosmetických značek. Pro své pobočky v České republice a na Slovensku aktuálně hledá zájemce o stáž v právním oddělení. Zn.: Čím dřív, tím líp.

Na půlroční stáž (v rozsahu min. 20 hodin týdně) se mohou hlásit studenti 4./5. ročníků právnických fakult. Co k tomu potřebujete dál?

  • angličtinu na velmi dobré úrovni,
  • slovenština a praxe v advokátní kanceláři výhodou,
  • nadšení a zájem (no jako vždycky).

Co vás na stáži čeká?

  • administrativní práce a příprava právních dokumentů,
  • drobné právní překlady,
  • vyhledávání informací.

Svá CV můžete nahrávat na stránkách společnosti.

Jaké je to pracovat v L´Oréalu vám poví z osobní zkušenosti naše redaktorka Kristýna (kristyna@mladiinfo.cz)!

800px-L'Oréal_logo.svg

Zdroj: L’oréal

Autor: Klára Š.

Studentka překladatelství ruského jazyka. A dál? Cestovatelský maniak, který nesetrvá dlouho na jednom místě ani v rámci rodné země. Milovník medvídků panda! Snílek, co touží projet Rusko po Transsibiřské magistrále a pochovat si medvídka koalu. (Ale to je Austrálie a tam jsou hadi. A těch se bojím). Někdo, kdo se v hlavě snaží udržet tři jazyky plus ten rodný. Milovník dobrého jídla a pití (ať už přípravy či konzumace). A do toho všeho někdo, kdo rád píše a dělí se o své rozumy. Tak to bych byla tak ve zkratce já.

Comments are closed.