Vydejte se na kajacích okolo Sardinie

Máte možnost se přihlásit na rozvojový osobnostní kurz pořádaný na kajacích v okolí Sardinie!

Nezisková nevládní organizace Prázdninová škola Lipnice byla založena v roce 1977. PŠL rozvíjí všestranně člověka díky zážitkové pedagogice, a proto pravidelně vypisuje mnoho akcí a kurzů.

Ilustrační fotografie. Autor: Anestiev Zdroj: pixabay.com

Vlny a hvězdy

Desetidenní kurz se koná od 19. do 29. 09.2018 kolem Sardinie na kajacích, jehož cílem je osobnostní rozvoj účastníka a zároveň schopnost postarat se sám o sebe, případně pomoct ostatním účastníkům. Před odjezdem na plavbu bude v červnu Prolog od 15. do 17. 6. 2018. Cena kurzu je 18 500 , pokud se přihlásíte do konce tohoto měsíce, poté se cena liší. Dopravu si každý účastník hradí sám, vše ostatní (vč. Prologu) je v ceně zahrnuté.

Jak se můžete přihlásit?

Podmínkou účasti na kurzu je věk min 18 let. Přihlašování není časově omezené, lze se přihlašovat do května a na Prologu se bude sestavovat tým. Cena se liší od data přihlášení, tedy pokud se přihlásíte do konce března, budete mít nižší cenu než o měsíc později.

Zdroj: Prázdninová škola Lipnice

 

Autor: Eliška Haumerová

Mou vášní je cestování, miluji poznávání nové kultury, lidí, míst... Ve svém volném čase se snažím zkoušet věci, ke kterým jsem se ještě nedostala. Účastním se Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu a díky ní jsem začala s dobrovolnictvím.

Comments are closed.