Praxe ve studentské organizaci PERLE

Jsi student a hledáš praxi? Chceš se podílet na zajímavých projektech a dělat to, co tě opravdu baví? Můžeš! Kde? V PERLE!

PERLElogo

PERLE je studentská nezisková organizace, která dává studentům šanci získávat praktické zkušenosti z realizace prospěšných projektů. Slovy zakladatelky: PERLE  je výsledkem upřímného hledání činnosti, která má moc naplnit mé touhy v oblasti seberealizace, práce s mládeží, profesního vzdělávání a konání dobra ve společnosti. Je vyjádřením přesvědčení, že s opravdovou vášní můžeme změnit svět k lepšímu a zanechat po sobě viditelnou stopu ve svém okolí.”

Projekty

Součástí poslání PERLE je poskytování kvalitních praxí pro studenty. Studenti jsou zapojováni do projektů, které je zaujmou, jsou kreativní a společensky prospěšné. Každý semestr se studenti stanou členy různých týmů, které se věnují realizaci konkrétních projektů. S nápadem na projekt může přijít sám student, který tím chce rozšířit své zkušenosti a splnit si třeba i touhu vykonat pro své okolí něco dobrého.

Velkým pozitivem PERLE PRojektů je skutečnost, že respektují a berou v potaz různé zatížení studentů během akademického roku. Studenti mohou počítat s tím, že projekt bývá realizován v průběhu jednoho semestru, takže pokud se mohou zapojit jen na pár měsíců, je možné u nás vidět výsledky své práce i za tak krátkou dobu. Vše záleží na jejich motivaci a osobním přístupu.

V čem se můžeš realizovat?

Po určité době v PERLE získají studenti praxi v oblastech projektového řízení, event planninguweb designu, grafiky, správy sociálních sítí, Human Resources managementu a ve všem, co souvisí s opravdovým budováním vztahů s různými skupinami veřejnosti (Public Relations).

Nabídku jednotlivých praktikantských pozic (včetně jejich charakteristiky) nalezneš zde.

Podrobné informace o organizaci nalezneš na webových stránkách nebo na facebooku.

Zdroj textu: http://www.perlepomaha.cz/projekty