O NÁS

Mladiinfo ČR z.s. je českou pobočkou mezinárodní sítě organizací Mladiinfo International.

Inspirujeme mladé lidi v Česku k tomu, aby využívali svůj potenciál, vyrazili do světa a stali se aktivními občany.

Přinášíme komplexní, nezávislé a objektivní informace o nabídkách a možnostech v oblastech studia, stáží, vzdělávání, cestování, dobrovolnictví a dalších.

Kontakt

e-mail: info@mladiinfo.cz

adresa: Antonínská 14, Brno, 602 00

 

Mladiinfo ČR je registrováno jako zapsaný spolek ve spolkovém rejstříku: L 16620 vedená u Krajského soudu v Brně, IČ 22611118.

Chcete vědět víc? Přečtěte si naše stanovy.

Náš tým

(podle abecedy)

Tereza Hronová

terka@mladiinfo.cz

Tereza je nadšená studentka, cestovatelka a kuchařka. Vystudovala Politologii a Mezinárodní vztahy na FSV UK. Tereza studovala v Anglii v rámci programu Erasmus a poté pracovala jako stážistka pro skotskou charitu. Také obdržela stipendia na letní školu urbanismu a letní školu němčiny díky dalším, méně známým programům.  Tereza ráda cestuje a dokázala nízkonákladově procestovat přes 30 zemí světa. Ve svém volném čase se učí programovat v různých online kurzech a oddává se hudbě všech žánrů.

V Mladiinfo ČR se stará o web management a technickou správu a sekci seberozvoj.

 

LeonaMladiinfoCRLeona Kunayová

lea@mladiinfo.cz

Leona je členkou předsednictva a stará se o inzerci.

 

 

 

 

 

Thuy Linh Mai

thuy.linh@mladiinfo.czLinhMladiinfoCR

Linh se narodila ve Vietnamu, od svých pěti let žije v České republice. Vystudovala mezinárodní vztahy v Praze. Má zkušenosti se stážemi a dobrovolnictvím v Německu a ČR a s projekty Erasmus+. V květnu 2015 založila s partou lidí Klub Čekuj!, který je určen pro všechny, co se rozhodli poznat českou kulturu jinak než jen z přednášek a knížek. Můžete ji také potkat na pražských food festivalech, kde prodává s kamarády různé druhy asijských jídel.

Společně s Kristýnou se snaží Mladiinfo ČR propagovat všude, kde se dá. Dále má na starosti koordinaci projektů Erasmus+.

 

MarketaMladiinfoCR

 

Markéta Nešporová

marketa@mladiinfo.cz

Markéta vystudovala sociální a humanitární práci v Olomouci a od té doby pracuje v brněnské neziskovce věnující se pomoci obětem trestných činů. Během studií zkoušela různé formy dobrovolnictví v Česku i v zahraničí a právě zahraniční stáž v Makedonii ji přivedla k myšlence založit organizaci Mladiinfo. 

V Mladiinfo ČR působí jako EVS koordinátorka a holka pro všechno ostatní, co je zrovna potřeba udělat. Ve volném čase (kterého není díky Mladiinfo moc) se snaží chodit do divadla a za sportem a provozovat obchůdek s fair trade módou.

 

StepankaMladiinfoCR

Štěpánka Pecháčková

stepanka@mladiinfo.cz

Štěpánka je nadšenec pro rozvoj, sociální sítě, dobrovolnictví a vzdělávání. Zkusila si už všechno možné – od dobrovolničení a stáží v ČR, Indii a Bangladéši přes psaní projektů, organizování festivalů a výstav po lektorování. Nedávno se vrátila po roce z Mongolska, kde pracovala jako dobrovolnice OSN. Pokud zrovna není online, nejraději tráví svůj čas s přáteli a rodinou, včetně zvířat, cestováním a cvičením jógy.

Štěpánka je předsedkyní Mladiinfo a k tomu spravuje sociální sítě, podílí se na PR a píše články.

 

TerkaSMladiinfoCR

Tereza Svobodová

tereza.svobodova@mladiinfo.cz

Tereza je studentkou Pedagogiky na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Za zlomovou událost ve svém životě považuje svou první výměnu mládeže v Makedonii, která proběhla v červenci 2014. Tam ji naprosto pohltil koncept neformálního vzdělávání a projekty v rámci programu Erasmus+. Během studia v Řecku si uvědomila, že se chce věnovat práci s mládeží. Má ráda cestování, muziku, společnost dobře naladěných lidí a červené víno. Nedávno začala objevovat kouzo streetartu, je jednou ze zakladatelek projektu #welovestreets.

V Mladiinfo se podílí na přípravě Erasmus+ projektů a koordinaci EVS. Až bude velká, chtěla by být dobrou trenérkou a koordinátorkou projektů.

KristynaMladiinfoCR

 

Kristýna Wagnerová

kristyna@mladiinfo.cz

Týna pobyla semestr v rámci Erasmu ve Velké Británii studiem kriminalistiky, zkusila si žít v rámci Work and Travel pár měsíců v Americe a byla dobrovolníkem ve Španělsku. Také má za sebou pár projektů Erasmus+ . Momentálně pobývá  v Bruselu na stáži v Evropském parlamentu a to konkrétně  na Generálním sekretariátu pro bezpečnost. Když není zrovna zaměstnána přípravou na budoucí kariéru policistky nebo vysoko s hlavou v oblacích, tak někde v Praze dobrovolničí, zejména sezónně ve Forum2000, nebo v mediálním oddělení Člověka v tísni. Díky členství v různých organizacích navštívila řadu konferencí doma a v zahraničí.  Nejradši si povídá o své vášni pro cestování, cizích jazycích a kriminalitě, ale má přehled také o studiu, stážích a dobrovolnických programech doma i v cizině. Také poradí s prací v zahraničí.

V Mladiinfo ČR vám posílá každý měsíc newsletter a píše články. Díky nově objevené zálibě v PR také vymýšlí, jak rozšířit Mladiinfo mezi co nejvíce mladých lidí.

 

Michaela Wolná

michaela@mladiinfo.cz
Michaela je studentkou Veřejné politiky a Humanitní environmentalistiky na Masarykově univerzitě v Brně. Za svoji cestovatelskou kariéru si již vyzkoušela různé Erasmus + projekty, dobrovolnictví v Bulharsku nebo práci v Severním Irsku a Amsterdamu. Jejím prozatím největším dobrodružstvím a zároveň srdeční záležitostí byl rok a půl strávený v Istanbulu. Ráda zkouší nové věci, zkoumá lidi a beze všeho miluje cestování. Její další láskou je příroda, proto se snaží ji chránit. Neplýtvat potravinami a naučit se žít bez plastových obalů a igelitek je její další cíl.

V Mladiinfo ČR působí jako šéfredaktorka.

kancelarMladiinfoCR

 

Redakce Mladiinfo.cz

redakce@mladiinfo.cz

Náš tým tvoří dobrovolníci – redaktoři, kteří jsou nezbytnou součástí Mladiinfo ČR. Bez nich by naše stránky nemohly fungovat. Máte námět na článek? Pošlete jim email!

 

                                                           

Ricardo Soriano Fernandez

Ricardo pochází ze španělské Valencie. Studuje ekonomiku a byznys na Polytechnické univerzitě ve Valencii. Jeho největšími zájmy jsou sport, historie a politika. Baví ho cestování a život v zahraničí. Potom, co žil a pracoval v Německu si uvědomil, že chce co nejvíce poznat svět a jiné způsoby myšlení.

Teď žije v Brně, kde působí jako dobrovolník Evropské dobrovolné služby Mladiinfo ČR.