O NÁS

Mladiinfo ČR z.s. je českou pobočkou mezinárodní sítě organizací Mladiinfo International.

Inspirujeme mladé lidi v Česku k tomu, aby využívali svůj potenciál, vyrazili do světa a stali se aktivními občany.

Přinášíme komplexní, nezávislé a objektivní informace o nabídkách a možnostech v oblastech studia, stáží, vzdělávání, cestování, dobrovolnictví a dalších.

Kontakt

e-mail: info@mladiinfo.cz

adresa: Antonínská 14, Brno, 602 00

 

Mladiinfo ČR je registrováno jako zapsaný spolek ve spolkovém rejstříku: L 16620 vedená u Krajského soudu v Brně, IČ 22611118.

Chcete vědět víc? Přečtěte si naše stanovy.

Náš tým

(podle abecedy)

Tereza Hronová

terka@mladiinfo.cz

Tereza je nadšená studentka, cestovatelka a kuchařka. Vystudovala Politologii a Mezinárodní vztahy na FSV UK. Tereza studovala v Anglii v rámci programu Erasmus a poté pracovala jako stážistka pro skotskou charitu. Také obdržela stipendia na letní školu urbanismu a letní školu němčiny díky dalším, méně známým programům.  Tereza ráda cestuje a dokázala nízkonákladově procestovat přes 30 zemí světa. Ve svém volném čase se učí programovat v různých online kurzech a oddává se hudbě všech žánrů.

V Mladiinfo ČR se stará o web management a technickou správu a sekci seberozvoj.

 

LeonaMladiinfoCRLeona Kunayová

lea@mladiinfo.cz

Leona je členkou předsednictva a stará se o inzerci.

 

 

 

 

 

Thuy Linh Mai

thuy.linh@mladiinfo.czLinhMladiinfoCR

Linh se narodila ve Vietnamu, od svých pěti let žije v České republice. Vystudovala mezinárodní vztahy v Praze. Má zkušenosti se stážemi a dobrovolnictvím v Německu a ČR a s projekty Erasmus+. V květnu 2015 založila s partou lidí Klub Čekuj!, který je určen pro všechny, co se rozhodli poznat českou kulturu jinak než jen z přednášek a knížek. Můžete ji také potkat na pražských food festivalech, kde prodává s kamarády různé druhy asijských jídel.

Společně s Kristýnou se snaží Mladiinfo ČR propagovat všude, kde se dá. Dále má na starosti koordinaci projektů Erasmus+.

 

MarketaMladiinfoCR

 

Markéta Nešporová

marketa@mladiinfo.cz

Markéta vystudovala sociální a humanitární práci v Olomouci a od té doby pracuje v brněnské neziskovce věnující se pomoci obětem trestných činů. Během studií zkoušela různé formy dobrovolnictví v Česku i v zahraničí a právě zahraniční stáž v Makedonii ji přivedla k myšlence založit organizaci Mladiinfo. 

V Mladiinfo ČR působí jako EVS koordinátorka a holka pro všechno ostatní, co je zrovna potřeba udělat. Ve volném čase (kterého není díky Mladiinfo moc) se snaží chodit do divadla a za sportem a provozovat obchůdek s fair trade módou.

 

StepankaMladiinfoCR

Štěpánka Pecháčková

stepanka@mladiinfo.cz

Štěpánka je nadšenec pro rozvoj, sociální sítě, dobrovolnictví a vzdělávání. Zkusila si už všechno možné – od dobrovolničení a stáží v ČR, Indii a Bangladéši přes psaní projektů, organizování festivalů a výstav po lektorování. Nedávno se vrátila po roce z Mongolska, kde pracovala jako dobrovolnice OSN. Pokud zrovna není online, nejraději tráví svůj čas s přáteli a rodinou, včetně zvířat, cestováním a cvičením jógy.

Štěpánka je předsedkyní Mladiinfo a k tomu spravuje sociální sítě, podílí se na PR a píše články.

 

TerkaSMladiinfoCR

Tereza Svobodová

tereza.svobodova@mladiinfo.cz

Tereza je studentkou Pedagogiky na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Za zlomovou událost ve svém životě považuje svou první výměnu mládeže v Makedonii, která proběhla v červenci 2014. Tam ji naprosto pohltil koncept neformálního vzdělávání a projekty v rámci programu Erasmus+. Během studia v Řecku si uvědomila, že se chce věnovat práci s mládeží. Má ráda cestování, muziku, společnost dobře naladěných lidí a červené víno. Nedávno začala objevovat kouzo streetartu, je jednou ze zakladatelek projektu #welovestreets.

V Mladiinfo se podílí na přípravě Erasmus+ projektů a koordinaci EVS. Až bude velká, chtěla by být dobrou trenérkou a koordinátorkou projektů.

KristynaMladiinfoCR

 

Kristýna Wagnerová

kristyna@mladiinfo.cz

Týna pobyla semestr v rámci Erasmu ve Velké Británii studiem kriminalistiky, zkusila si žít v rámci Work and Travel pár měsíců v Americe a byla dobrovolníkem ve Španělsku. Také má za sebou pár projektů Erasmus+ . Momentálně pobývá  v Bruselu na stáži v Evropském parlamentu a to konkrétně  na Generálním sekretariátu pro bezpečnost. Když není zrovna zaměstnána přípravou na budoucí kariéru policistky nebo vysoko s hlavou v oblacích, tak někde v Praze dobrovolničí, zejména sezónně ve Forum2000, nebo v mediálním oddělení Člověka v tísni. Díky členství v různých organizacích navštívila řadu konferencí doma a v zahraničí.  Nejradši si povídá o své vášni pro cestování, cizích jazycích a kriminalitě, ale má přehled také o studiu, stážích a dobrovolnických programech doma i v cizině. Také poradí s prací v zahraničí.

V Mladiinfo ČR vám posílá každý měsíc newsletter a píše články. Díky nově objevené zálibě v PR také vymýšlí, jak rozšířit Mladiinfo mezi co nejvíce mladých lidí.

 

Michaela Wolná

michaela@mladiinfo.cz
Michaela je studentkou Veřejné politiky a Humanitní environmentalistiky na Masarykově univerzitě v Brně. Za svoji cestovatelskou kariéru si již vyzkoušela různé Erasmus + projekty, dobrovolnictví v Bulharsku nebo práci v Severním Irsku a Amsterdamu. Jejím prozatím největším dobrodružstvím a zároveň srdeční záležitostí byl rok a půl strávený v Istanbulu. Ráda zkouší nové věci, zkoumá lidi a beze všeho miluje cestování. Její další láskou je příroda, proto se snaží ji chránit. Neplýtvat potravinami a naučit se žít bez plastových obalů a igelitek je její další cíl.

V Mladiinfo ČR působí jako šéfredaktorka.

kancelarMladiinfoCR

 

Redakce Mladiinfo.cz

redakce@mladiinfo.cz

Náš tým tvoří dobrovolníci – redaktoři, kteří jsou nezbytnou součástí Mladiinfo ČR. Bez nich by naše stránky nemohly fungovat. Máte námět na článek? Pošlete jim email!

 

 

 

 

                                                                                         Ricardo Soriano Fernandez

Ricardo Soriano Fernández is from Valencia, Spain. He has studied bussiness economy at Polytechnic University of Valencia. Nowadays he is living in Brno, being volunteer in Mladiinfo. Politics, history and sports are his biggest interests. He is enjoying living abroad and traveling as much as he can. After living and working  in Germany he realized he wanted to see more world to understand the different ways of thinking.